Фахівці ГУ Міндоходів ДПІ у Голосіївському районі нагадують правила заповнення книги обліку доходів і витрат підприємцем.

В податковій розповіли про штрафи за неоприбуткування готівки в касі

Отже, фізичні особи — підприємці, що здійснюють свою діяльність на загальній системі оподаткування, повинні вести Книгу обліку доходів і витрат і мати підтверджуючі документи щодо походження товару.

Для ведення книги обліку доходів і витрат суб’єкту господарювання необхідно звернутись із заявою до органу Міністерства доходів і зборів за місцем основного обліку для її реєстрації. При цьому, у разі використання фізичною особою — підприємцем у своїй господарській діяльності найманих працівників, книги реєструються окремо на кожного співробітника.

Стосовно загального вигляду, то Книга повинна бути прошнурована та мати пронумеровані сторінки. На титульному листі зазначається:

    адреса місця здійснення діяльності;
    прізвище, ім’я, по батькові;
    реєстраційний номер облікової картки платників податків або серія та номер паспорта у разі його відсутності.

Які суми не включаються до складу доходу юрособи на єдиному податку

Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою-підприємцем від провадження господарської д правила заповнення книги обліку доходів і витрат підприємцем діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, регулюються ст. 177 Податкового кодексу України.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес экономика правила книга доходов
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3220