Кожен українець має право на податкову знижку. Минулого року її отримали 18 тисяч осіб. Про те, які документи потрібно та кому митарі відмовлять - далі у сюжеті.

Що таке податкова знижка відомо далеко не всім українцям. Мама Алли одна з тих, хто відповідною послугою скористався. Про неї дізналася випадково. Виявляється, коли діти навчаються на платному відділенні - можна повернути частину витрачених коштів. У разі, якщо студент працює і отримує легальну зарплату - до митарів іде сам. Гроші надійдуть на банківський рахунок через 60 днів після заповнення документів.

Читайте: Як оформити податкову знижку

Алла Пасенюк, колишня студентка: "Пішла, заповнила податкову декларацію. Там треба було подати копію паспорта, кода і також довідку про доходи мамину - із місця роботи. Точну суму не пам’ятаю. Ну там близько 10-ти відсотків. Тобто, невелика сума. Якщо ми платили за рік 4 тисячі гривень, то нам повертали десь 400 гривень".

Заповнювати заяву на податкову знижку дозволено протягом року. Сервісом зможе скористатися і той, хто виплачує відсотки за іпотекою, робить доброчинні внески, лікується від безпліддя або всиновлює дітей. Навіть, якщо не має ідентифікаційного номера.

Читайте також: Как получить налоговую скидку за обучение

Сергій Наумов, заступник директора департаменту ДПС України: "Цього року близько 15-ти тисяч осіб подали декларацію для отримання податкової знижки. Сума, яка підлягає поверненню складає близько 18-ти тисяч. Тобто, 18 мільйонів. Тобто, трошки більше, ніж тисяча на одну декларацію. Якщо говорити про підсумки минулого року, то кількість осіб, які скористалися правом на податкову знижку складає близько 180 тисяч".

Право на знижку мають лише українці. Митарі відмовлять тим, хто отримує прибуток, не пов’язаний із зарплатнею. Або ж оклад у конвертах.

Читайте також: Податкові знижки: Хто на що має право та як отримати?

Теги: закон право налоговая скидка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3527