Процедура банкрутства тепер стане швидшою. Принаймні, на це сподіваються депутати. Вони таки ухвалили у першому читанні - закон про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом. Згідно з документом, санація підприємства відбуватиметься протягом 18 місяців, оцінка вартості майна - лише упродовж року. Іще один плюс - публікація про початок процесу не тільки на сайті Вищого господарського суду, а й в інших офіційних друкованих виданнях. Утім, фахівці кажуть: це може активізувати шахраїв. Мовляв, набирати позики, а потім оголошувати себе банкрутом - стане для них іще простіше. Тож кредиторам треба бути уважними, і в разі перших же несплат боргів - уживати юридичних заходів.

Олександр Скляренко, юрист: "Здійснювати претензійно-позивну роботу, виявляти дозволеними методами за допомогою юристів, активів, які є ще , можливо, у контрагента, звертатися до суду, просити забезпечувати такі позови. Тобто, накладати арешт на майнові активи, які можуть бути найближчим часом виведені і здійснювати діяльність по стягненню боргів своєчасно".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес закон банкротство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1719