Прокуратура Київської області заявляє, що затримки вильотів пасажирських рейсів у "Борисполі" не повинні порушувати права пасажирів.

Як відомо, протягом двох днів в аеропорту "Бориспіль" відбулись затримки вильотів 18 рейсів однієї з авіакомпаній.

Читайте також: "Борисполь" відмінить рейси компаній-боржників?

Це сталося через значну заборгованість авіакомпанії перед ДП "МА "Бориспіль" за обслуговування пасажирів і наземне обслуговування повітряних суден.

Прокурор Київської області 15.03.12 провів оперативну нараду з керівником аеропорту, керівниками провідних авіакомпаній, які мають значну заборгованість перед ДП "МА "Бориспіль". В нараді також взяли участь представники територіальних підрозділів Управління захисту прав споживачів та Антимонопольного комітету України, яким надано доручення на проведення відповідних перевірок.

Було обговорено шляхи виправлення ситуації з метою недопущення порушення прав пасажирів. Зокрема, наголошувалося, що будь-які затримки вильотів мають супроводжуватися обов’язковими, передбаченими законодавством діями авіакомпаній по забезпеченню харчування пасажирів, а також їхнього відпочинку під час очікування затриманих або відкладених рейсів.

Прокуратурою області внесено подання керівникам двох авіакомпаній, які мають заборгованість перед ДП "МА "Бориспіль" про необхідність усунення порушень Повітряного кодексу України.

Теги: борисполь прокуратура
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 662