Прокуратурою Київської області, за результатами перевірок аптечних закладів, встановила, що окремі приватні аптеки у своїй діяльності не дотримувалися вимог законів України "Про лікарські засоби" та "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

Аптеки перевірятимуть без попередження>>> ВІДЕО

Як повідомили UBR.UA у прес-службі прокуратури Київської області, в результаті до вжитку громадян потрапляли неякісні лікарські засоби, у тому числі й ті, що не були зареєстровані в Україні у встановленому законодавством порядку.

З огляду на викладене, прокурором Київської області голові Державної служби України з лікарських засобів внесено відповідне подання. Документ прокурорського реагування розглянуто та задоволено, прийнято рішення про анулювання ліцензії з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами 8 підприємствам області.

Аптеки, де завищують ціни, - не виживуть >>> ВІДЕО

Напередодні на засіданні уряду прем'єр-міністр Микола Азаров наказав закрити ті аптеки, де продають ліки за завищеними цінами. Крім того, Азаров доручив міністру охорони здоров’я роз’яснити чиновникам на місцях та медикам принципи формування прайсів на ліки.

З аптек зникнуть деякі ліки >>> ВІДЕО

Теги: азаров аптеки прокурор
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1379