З1 січня 2012 року податкові накладні в яких сума податку на додану вартість становить понад 10 тисяч гривен та податкові накладні (незалежно від суми ПДВ), виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних та імпортних товарів, підлягають обов'язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (пункт 11 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України). Про це UBR.UA повідомили у прес-службі Державної податкової служби України.

Державна податкова адміністрація у м. Києві звертає Вашу увагу на те, що відповідно до пункту 201.10 статті 201 розділу V Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов’язаний надати покупцю податкову накладну після реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Читайте также: Отчетность по НДС. Налоговая консультация

Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та порушення порядку заповнення податкової накладної не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.

Читайте также: ГНС: Темпы регистрации плательщиков НДС выросли

Отримати всю необхідну інформацію щодо порядку укладання договору, подання звітності в електронному вигляді та реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних можна на сайті ДПС у м.Києві www.kyivsta.gov.ua у рубриці "Платникам податків про електронну звітність", в районних податкових інспекціях за місцем реєстрації та за телефонами 461-77-00, 461–76–68 (щодо технічної підтримки програмного забезпечення "Податкова звітність").

Читайте также: Распределение НДС. Налоговая консультация

Теги: ндс гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3951