Процес реєстрації спрощенців можуть знову поновити. Принаймні, цього прагне профільний парламентський комітет. Утім, коли саме підприємці зможуть перекваліфікуватися - поки що невідомо. Натомість податківці кажуть: скарг від бізнесменів до них не надходило.

Підприємців, які мали намір, але не змогли стати спрощенцями у Києві нема. Принаймні, про таких столичним податківцям невідомо. Керівник місцевої ДПС Ірина Носачова звітує: особисто стежила за роботою кожного відділення інспекції. У режимі он-лайн - через власний комп’ютер. Згодом пригадує: скарга таки була.

Ірина Носачова, голова ДПС у місті Києві: "Предприниматель подала заявление в одну из инспекций - не помню, в какую - и неправильно выбрала категорию, в какую... группу, в которой она будет работать. Она обратилась с просьбой того, чтоб её откорректировали. И мы этот вопрос удовлетворили".

Дивіться також:Мінфін назвав умови виключення "спрощенців"

Якщо звернення надійдуть - реєстрацію повторять. Утім, це мають бути не поодинокі, а масові скарги. У профільному комітеті Верховної Ради запевняють: гнівні заяви підприємців не ігноруватимуть. Проте, коли бізнес знову зможе подавати документи, поки що невідомо.

Станіслав Аржевітін, член комітету Верховної Ради з питань фінансів: "Я думаю, що так не можна сказати. Тому що повинна бути двобічна інформація, який стан справ, скільки, які обсяги, процентне співвідношення, обсяги - тоді можна назвати терміни".

Ті, хто не встиг подати заяви - відтепер працюватимуть на загальних умовах. Змінити свій статус зможуть лише навесні. Нині таких платників більше ніж мільйон. А от спрощенцями цього року стали один мільйон 89 тисяч осіб. 60% обрали другу категорію.

Теги: бизнес закон предприниматели регистрация упрощенцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2839