Без ліцензії жодного матчу. Паби та кафе хочуть зобов’язати платити за трансляцію поєдинків Євро-2012.

Андрій Калинчук, юрист національної телекомпанії України: "Якщо в заклад громадського харчування приходить людина і паралельно з тим що вона приймає їжу, що є основним видом, вона дивиться футбол, то в принципі логічно щоб заклад громадського харчування отримав права на використання того обєкта, який він використовує в себе в закладі"

Тетяна Слимак, юрист із медіаправа: "Предоставление прав официальным эксклюзивным трансляторам. Которые так же могут реализовывать данные права барам, отелям, гостиницам и ресторанам".

Саме в такий спосіб хочуть заробити телекомпанії, які придбали ліцензії на трансляцію матчів. Та УЄФА ще не визначилась, хто продаватиме дозволи. Певні в одному - хто їх не придбає, заплатить дорого.

Тарас Кислий, радник юридичної компанії, що представляє інтереси УЄФА: "Нижня межа там 10 тисяч гривень з чимось, верхня межа 50 мільйонів гривень. Враховуючи те наскільки серйозною є така подія ми можемо припускати, що це буде не нижня межа а воно буде повище, відповідно відповідальність дуже серйозна".

Тим часом юристи запевняють, якщо трансляцію в кафе зроблять платною, на цьому наживатимуться правоохоронці.

Маркіян Галабала, юрист: "Тобто є факт адміністративного правопорушення, от будь ласка хлопці треба заробити, заробимо - зробили рейд по всіх районних ресторанах в кого ліцензії немає того половину оштрафували в половини взяли хабарі".

Для великих клієнтів, а саме закладів, розрахованих на понад 150 осіб, з платним входом та телевізором з діагоналлю більше ніж три метри, УЄФА уже розробив правила і встановив ціну - від 35 євро за один екран.

Теги: штраф трансляция бар евро 2012
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3394