Собівартість біометричного паспорта, який Верховна рада запровадила з 1 січня наступного року, складатиме близько 300 гривень. А ось скільки в результаті платитимуть за такі документи українці, поки не відомо. Водночас звичайні паспорти видавати припинять з нового року. Їх замінять на "паспортні картки" з електронними чіпами. Такі документи в видаватимуть немовлятам від народження.

Видані раніше паспорти будуть чинними до закінчення строку їх дії. Та не підлягатимуть обов’язковій заміні. Однак водійські посвідчення, були видані з використанням зразка бланка часів СРСР, припиняють свою дію з 1 січня 2014 року. Як повідомлялося, введення паспортів нового зразка, було одним із зобов'язань, які Україна мала виконати задля отримання безвізового режиму з ЄС. Вартість біометричних паспортів у Європі різниться - від 70 євро до 180 фунтів-стерлінгів.

"Яка буде ціна? Так, як я та людина, яка створювала цю паспортну систему, і ці технічні деталі цієї системи звичайно мені відомі. Я думаю, що ціна виробника буде десь приблизно 300 гривень", - розповів телеканалу UBR народний депутат України Василь Грицак.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr биометрические паспорта едапс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2144