У Києві підприємець намагався приховати від податків майже півмільйона гривень виручки за стартові пакети. Як повідомили в Державній податковій службі у м. Києві, перевірка діяльності столичного підприємця Б., який перебував на спрощеній системі оподаткування, виявила чергове ухилення від сплати податків.

Пам'ятка для спрощенця. Документи >>> відео

Як показала перевірка, у фінансово-господарській діяльності 48-річний чоловік використовував 25 автоматів розповсюдження стартових пакетів провідних мобільних операторів України, в яких також можна придбати солодкі напої ("Coca-Cola", "Fanta" та ін.). Прилади були встановлені у торгових центрах та підземних переходах майже у кожному районі столиці. На підставі даних про рух коштів за розрахунковим рахунком та первинних документів, податківці встановили, що сума виручки за 2010 рік перевищила граничний обсяг майже на півмільйона гривень.

Надання послуг спрощенцями. Податкова консультація

Отже, приватний підприємець проігнорував законодавчі вимоги, які передбачали необхідність реєстрації платником податку на додану вартість та переходу на загальну систему оподаткування, відзначають податківці. Проте чоловік продовжив працювати на спрощеній системі, відображаючи у звіті лише винагороду за надані послуги.

5 мільйонів зарплати "вибили" податківці з підприємств

У результаті перевірки фізичній особі-підприємцю донараховано податків та штрафних санкцій на суму близько 325 тисяч гривень.

Вказану суму підприємець наразі сплатив до бюджету у повному обсязі.

ДПС: Скасовувати податкову міліцію рано >>> відео

Теги: бизнес налоги налоговая
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 943