Наказом Міністерства фінансів України від 10 лютого 2012 року № 144 змінено форму реєстраційної заяви платника податку на додану вартість за формою №1-ПДВ, нагадує Державна податкова служба у м. Києві.

Скільки "коштує" свідоцтво платника ПДВ? >>> ВІДЕО

Згідно з наказом, скоротилася за обсягом форма реєстраційної заяви платника ПДВ з 10 сторінок до 3-х. Також урегульовані процедури реєстрації платниками ПДВ осіб, які переходять зі спрощеної системи оподаткування, на сплату інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом України та навпаки – з інших на спрощену; а також осіб, які змінюють ставку єдиного податку. З поміж іншого, змінами урегульовані і окремі питання перереєстрації платників ПДВ.

Новий бланк реєстраційної заяви розміщено на веб-сайті ДПС у м. Києві у рубриці "Бланки податкової звітності" підрубриці "Облік платників податків".

Читайте також: Що дає статус платника ПДВ?

Нагадаємо, Державна податкова служба України виступила з ініціативою запровадження нової, спрощеної процедури реєстрації платників ПДВ та 23 січня 2012 року надіслала до Мінфіну лист зі своїми пропозиціями. Як наслідок – ініціативи ДПС України були підтримані, форма заяви 1-ПДВ – спрощена.

Читайте також: Які схеми незаконного повернення ПДВ використовують шахраї

Теги: налоги ндс налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2206