Столичне підприємство, що переводило до Кіпру та Швеції готівку має сплатити 5,7 мільйона гривень штрафу. Як повідомили в ДПС в м. Києві, перевірка товариства з обмеженою відповідальністю "Т", що займається фінансовим посередництвом, виявила порушення вимог валютного законодавства.

Не сплатив податки - відмив гроші >>> відео

Як з’ясували податківці Києва, підприємство уклало з двома компаніями Кіпру та Швеції ряд договорів купівлі-продажу цінних паперів (акцій) та частки у статутному фонді однієї з компаній і перерахувало на рахунки нерезидентів грошові кошти у національній та іноземній валюті на суму 5,7 мільйона гривень.

Читайте також: Бізнес в Україні платить рекордні податки

Відповідно до валютного законодавства, подібна фінансова операція потребує отримання генеральної ліцензії Національного банку України, проте у столичного підприємства вказаної ліцензії не виявилось.

За порушення порядку розрахунків з нерезидентами до підприємства "Т" у результаті перевірки застосовано штраф у розмірі 5,7 мільйона гривень.

Проте, службові особи товариства з висновками податківців не погодились та звернулось до Окружного адміністративного суду м. Києва. У свою чергу суд, розглянувши матеріали справи, залишив податкове повідомлення-рішення без змін.

Читайте також: Зі столичного бізнесу збили 5,4 млрд

Теги: налоги штраф гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 633