Таксометр, сертифікати та карта. Без них вітчизняним таксистам на дороги - зась. Нововведення для водіїв машин на замовлення поки що на папері. Їх уряд прописав у законопроекті, і віддав у парламент. Планують, що документ набуде чинності до старту "Євро-2012".

Читайте також: Украинские таксисты взялись за английский

Відповідно до його норм, всі таксі мають облаштувати лічильниками - не для звітності, а для ясності перед пасажиром. Законопроектом також передбачили, що всі шофери повинні проходити навчання у спеціальній школі таксистів та отримувати відповідні сертифікати.

Див. також: Що буде з цінами на таксі під час Євро 2012?

Обов'язковим може стати й дозвільний документ - так звана карта таксиста. Це своєрідне посвідчення про кваліфікацію та регіон обслуговування, яке видаватимуть місцеві органи влади.

Дивіться сюжет: У "таксистів-бомбіл" забиратимуть авто

Михайло Бродський, голова Держслужби з питань регуляторної політики: "Питання по таксистам потрібно повністю передати місцевим органам влади. Кожне місто нехай саме визначає, як йому привести цей ринок в порядок, бо у нас сьогодні з таксистами - ви знаєте - немає можливості взагалі якийсь тариф зробити, кожен назначає свою ціну, немає можливості пасажиру дивитися скільки коштує його проїзд".

Теги: такси лицензия требования
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2369