Уряд Великої Британії, рятуючи країну від економічного спаду, почав впадати у крайнощі. Посадовці вирішили зобов’язати поповнювати бюджет навіть власників невеличких пекарень та станцій із хот-догами. На " пиріжки" в країні вводять чималий податок.

Гарячі ціни - на гарячі пиріжки. Уряд Великої Британії прийняв закон про обкладання податком продуктів швидкого приготування. Під дію документа підпадають гарячі пироги, сосиски у тісті й випічка. Збір встановили на рівні 20%.

Кен Маккейн, директор мережі пекарень: "Вартість пирогів та іншої випічки автоматично зросте на двадцять відсотків. Не думаю, що для індУстрії це буде безболісно. Це призведе до втрати сектором споживачів. І бізнес виявиться нерентабельним".

Ініціативу уряду в Парламенті Туманного Альбіону вже охрестили "пироговим податком". Жителі Об’єднаного Королівства поставилися до нововведення негативно. Кажуть, посадовці намагаються відібрати у простих робітників останню можливість ситно та дешево пообідати. На захист урядового задуму став прем’єр-міністр Девід Камерон.

Девід Камерон, прем’єр-міністр Великої Британії: "Я сам дуже полюбляю випічку. Часто забігаю до кав’ярень по пиріжки. І зростання цін на такі продукти для мене особисто нічого не змінить. Купуватиму їх і надалі. Так само, я вважаю, вчинять і ті, хто справді любить таку їжу".

Представники опозиції не згодні. На знак протесту політики вирушили на вулиці за випічкою. Купували сосиски у тісті десятками. Кажуть: у такий спосіб намагаються підтримати виробників.

Теги: британия налог пекарни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1151