Цього тижня народні обранці проголосують за закон про спрощену систему оподаткування. Розгляд відповідних змін до фіскального кодексу запланований на четвер. Заявив голова партії більшості у парламенті Олександр Єфремов. За його словами, задоволені будуть усі - і бізнес, і уряд.

Як повідомлялося, в остаточному варіанті документу відмовились від прив'язування ставки податку до розміру мінімальної зарплати. Для фізосіб-спрощенців обіг встановлять на рівні одного мільйона гривень. Для юросіб він сягатиме 5 мільйонів. А ось процентні ставки податків залишили незмінними – 3% для платників ПДВ, та 5 - для тих, хто його не відраховуватиме. У законі не буде передбаченої раніше 50% пільги для малого та середнього бізнесу, що виробляє і продає власні товари. А також можливості до 2016-го сплачувати половину ставки збору на доходи фізосіб, якщо підприємці перейшли на загальну систему оподаткування.

"Достигнуты договоренности Кабинета министров как, непосредственно, с представителями малого бизнеса, так и со специалистами, с министерствами, и, я думаю, что это получится цельный документ, который позволит довольно неплохо и эффективно развиваться малому бизнесу в нашем государстве", - обіцяє голова фракції ПР у парламенті Олександр Єфремов. Передає телеканал UBR.

Теги: верховная рада ubr закон об упрощенцах
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2141