У Києві заявлені до відшкодування експортером зерна майже 3 млн. грн. ПДВ виявились безпідставними. Про це повідомили в Державній податковій службі у м. Києві.

До такого висновку дійшли столичні податківці при проведенні перевірки товариства з обмеженою відповідальністю "Е", що займається експортом зерна.

Скільки "коштує" свідоцтво платника ПДВ? >>> ВІДЕО

У ході проведення перевірки, фахівці податкової служби встановили, що податковий кредит з податку на додану вартість на суму 2,7 мільйонів гривень був сформований зернотрейдером по операціях із підприємствами з ознаками фіктивності, банкрутами та ліквідованими підприємствами, або які перебувають у стадії ліквідації. Таких підприємств – сумнівних торгівельних партнерів виявилось близько 30-ти.

Читайте також: Які схеми незаконного повернення ПДВ використовують шахраї

У підсумку, податківці упередили незаконну спробу відшкодування ПДВ і, таким чином, зберегли 2,7 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Матеріали справи передано до прокуратури Святошинського району столиці.

Читайте також: Кому податкова повертає ПДВ у Києві

Загалом, за два місяці 2012 року податківцями Києва перевірено понад 2 тисячі податкових декларацій з від’ємним значенням ПДВ на суму 1 мільярд 692 мільйони гривень. У результаті проведеної роботи, по 188 деклараціях зменшено ПДВ на суму 161 мільйон гривень та донараховано податку і штрафних санкцій на суму 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Читайте також: Що дає статус платника ПДВ?

Читайте також: Які зміни при реєстрації платником ПДВ

Теги: ндс возмещение ндс налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1685