Пияцтву – ні, тим більше в нічний час. Київрада хоче заборонити продаж алкоголю і тютюнових виробів у всіх торговельних точках із 10-ої вечора до 8-ої ранку. Виняток – кав`ярні і ресторани. У такий спосіб міські депутати планують підвищити культуру споживання спиртних напоїв, скоротити кількість злочинів і запобігти поширенню алкоголізму серед молоді.

"Мы считаем, что это улучшит ситуацию в городе Киеве со здоровцем, и мы считаем, что в этой ситуации у нас не будет таких проблем, как есть сейчас с таким количеством киосков, которые выживают в основном за счет продажи пива, алкоголя", - вважає депутат Київради Олексій Давиденко.

У підприємців ставлення до можливих заборон різне. Одні стверджують, що година пік для продажу цигарок - ранок, або час, коли люди повертаються з роботи. Інші вважають, що їхні нічні виторги можуть відчутно зменшитись. Чиновники кажуть: документ про заборону на нічну торгівлю цигарками перебуватиме на узгодженні ще принаймні місяць. І до того часу в мерії готові вислухати пропозиції зацікавлених сторін. Чимало жителів ладні підтримати дії Київради і стверджують, що легко можуть обійтись без алкоголю вночі.

- Нет-нет, потому что я не употребляю. Может в принципе и правильно.

- Есть отдельные случаи, что к тебе кто-то приезжает, или ты где-то пришел в гости.

- Проблема алкоголізму це скоріше медична і соціальна тема, аніж якась адміністративна. Адміністративним керуванням цього не вирішиш.

Нинішня спроба Київради обмежити продаж алкоголю і тютюну не перша. Раніше мерія намагалась заборонити його у невеличких кіосках. Однак прокуратура опротестувала це рішення через незаконність обмежень за розміром торговельних площ. Розповідає телеканал UBR.

Теги: кмда ubr запрет на продажу алкоголя и табака
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1049