Евакуація автомобілів за неправильне паркування не дозволить зменшити кількості заторів на дорогах. Принаймні у столиці. В парламенті зареєстровано законопроект, який передбачає внесення змін до кодексу про адміністративні правопорушення. За ним на шляхи і повернуть армію евакуаторів.

Евакуатори можуть повернути на українські дороги. Автори такої ініціативи наголошують. Нині відсутні важелі впливу на водіїв, які порушують правила зупинки та паркування. Лише на столичних шляхах щодня їздить понад мільйон авто.

"Ми надіємось, що все таки відбудеться. Верховна Рада прийме відповідне рішення про внесення змін до адміністративного кодексу України і евакуація в місті Києві почне працювати", - мріє начальник служби паркування Ярослав Погрібняк.

А ось скільки коштуватиме евакуація у столиці, представники комунального підприємства сказати відмовились. Мовляв, щойно Рада ухвалить закон, опрацюють нові тарифи. Самі кияни від такої новації не в захваті.

- Эвакуаторы, конечно, это хорошо, с одной стороны, потому что некоторые ставят машины не там, где положено, это конечно я "за". Ну а с другой стороны, ну где стать, ну мест нет вообще, надо как-то решать эти вопросы, проблемы.

- Плохо, наверное, но в некоторых местах они бы не помешали, сегодня в центре нигде остановиться нельзя. Пускай будут.

Евакуація авто призведе до корупції. Кажуть транспортні аналітики. Адже в нових умовах, рішення про вивезення машини ухвалюватимуть винятково працівники ДАІ. Розповідає телеканал UBR.

Теги: дороги верховная рада ubr эвакуаторы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1014