Протягом останнього часу почастішали випадки звернення до представників малого та середнього бізнесу м. Києва невстановлених осіб, які представляються працівниками органів ДПС м. Києва, а саме нібито "представниками координаційного центру податкової інспекції м. Києва" та погрожуючи створенням проблем по лінії податкової служби, примушують купувати квитки на зустріч із нібито представниками податкової служби. Про це повідомляє прес-служба ДПС у м. Києві.

Читайте також: Роз’яснення Податкового кодексу. Безкоштовні семінари ДПСУ у Києві

Проведення вказаних зустрічей планується у приміщеннях мистецьких закладів столиці. Під час офіційної частини нібито будуть проведені роз'яснення останніх змін у податковому законодавстві України, а по закінченню відбудеться святковий концерт.

Податкові роз'яснення. Регіональні семінари

У ході перевірки працівниками відділу внутрішньої безпеки при ДПС у м. Києві УВБ ДПС України вказаної інформації було з'ясовано, що проведення подібних зустрічей органами ДПС у м. Києві не заплановано і до подібних заходів ДПС у м. Києві та районні інспекції ДПС у м. Києві ніякого відношення не мають.

Податкові консультації ДПСУ за лютий

Теги: мошенники налоговая
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1211