Процедуру банкрутства спростять. Це передбачено змінами до закону про відновлення платоспроможності боржника, над якими зараз працюють у Мін’юсті.

Нині, скаржаться чиновники, дуже бракує кваліфікованих спеціалістів, здатних проводити санацію. Пропонують створити спеціальні підрозділи з питань банкрутства при територіальних управліннях юстиції. Та організовувати конкурси на заміщення вакантних посад арбітражних управляючих. За даними Державної податкової служби, майже 42% заборгованої зарплати припадають на розорені підприємства. А це близько шестисот мільйонів гривень.

"У нас можна було по пальцях перерахувати реальні підходи до санації. Переважно це було питання розділу майна. А філософія має бути трошки інша. Щоб це робилося з максимальним урахуванням інтересів, в першу чергу, громадян, в другу чергу, держави, всіх рівнів бюджетів. І вже в третю чергу – решта", - зазначив телеканалу UBR міністр юстиції України Олександр Лавринович.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: минюст ubr санация арбитражный управляющий
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1579