Усі кіоски у радіусі півтора кілометра від НСК "Олімпійський" знесуть. Така вимога УЄФА. Також демонтують ятки біля шкіл, в межах 20-метрової зони поблизу виходів із метро, незаконно встановлені об’єкти на інженерних мережах і біля навчальних закладів. Сьогодні перший день двомісячника столиці. Для комунальників- робота, для підприємців- халепа.

Велике прибирання у Києві стартувало. Почали з малих архітектуриних форм.

Пані Ніна власниця кіоску біля станції метрополітену "Палац Україна" переконує про демонтаж її ніхто не попереджав.

Читайте також: Для интересующихся "киосковым" бизнесом

"Нас никто не придупреждал и не сказал, что вы убираетесь. И если уже на єто пошло, то дайте хотя бы день, два , три, четыре, что бы моно было выехать".

За однією з версій, на власницю поскаржилася директорка школи. Мовляв, тут дітям продають циграрки та алкогольні напої. Утім розповісти власну версію на камеру відмовилася. Ми спитали у жителів району та школярів, чи справді тут гроші стоять вище, ніж мораль.

"Сигареты врядли продают. Мне знакомые сказали, что как то получилось. Что пятнадцатилетний выглядит на восемнадцать купил. Лично я такого не видела".

У КМДА вирішили - ятки ближче, ніж за півтора кілометри до Олімпійського мають зникнути. Така сама доля чекає на тих, що біля станцій метро, шкіл, дитсадків, а також у місцях, де проходять лінії тепло- й електропередач. Уже демонтували 116 кіосків. До нового року зникне ще 600.

Дивіться також: МАФи демонтують, а торговців "переженуть" на міні-ринки?

Сергій Садовий, начальник ГУ контролю за благоустроєм:"В нас є графік ми переходимо в Солом’янський район, Голосіївський та обійдемо усі десять районів. Усі адреси, які ми сьогодні пропонуємо на демонтаж вони погорджені за районними адміністраціями".

Як безпечно взяти в оренду МАФ - сюжет

Цікаво, на початку 2012-го Олександр Попов пообіцяв, що незаконно встановлені МАФи не демонтуватимуть. Їх господарям начебто дали час до першого січня 13-го року, аби отримати усі необхідні дозволи. Та легальний кіоск - задоволення не з дешевих. Власник має сплатити пайовий внесок до бюджету міста. Сума залежить від площі ятки та її наближеності до центру. І може сягнути 10 тисяч гривень.

Теги: бизнес предприниматели киоск маф
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3847