Відтепер власники малих архітектурних форм сплачуватимуть за утворювані відходи. Так, упродовж тижня фахівці комунального підприємства "Київкомунсервіс" уклали з підприємцями понад 200 договорів на вивезення побутових відходів. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Велике прибирання у Києві: МАФи зносять >>> відео

Нагадаємо, що у січні поточного року депутати Київради прийняли рішення "Про деякі питання здійснення підприємницької діяльності в тимчасових спорудах". Відповідне рішення зобов’язує власників тимчасових споруд (малих архітектурних форм) укладати договори на вивезення побутових відходів.

До прийняття цього рішення близько 90% власників МАФів не сплачували за вивезення утворюваних відходів, які потрапляли до контейнерів, розміщених у житловій забудові.

МАФи демонтують, а торговців "переженуть" на міні-ринки >>> відео

"Ми вдячні підприємцям, які сумлінно поставилися до нововведення. З одного боку це зменшить навантаження на пересічних киян, з іншого – це є наступним кроком міської влади, спрямованим на упорядкування системи поводження з відходами у столиці", – заявив директор комунального підприємства "Київкомунсервіс" Сергій Мельник.

Читайте також: Для интересующихся "киосковым" бизнесом

Теги: кгга отходы маф
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1957