Верховна Рада прийняла в цілому проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".  Про це повідомляє прес-служба Держпідприємництва. За відповідний законопроект (реєстр. № 9660) проголосували 219 народних депутатів. Наразі законопроект направлено на підпис Президенту.

Кабмин хочет упростить открытие счета в банке предпринимателям

Законом завершуються запровадження принципу "єдиного вікна" при здійсненні державної реєстрації суб’єктів господарювання та взяття їх на облік у органах державної статистики, державної податкової служби та Пенсійного фонду України шляхом запровадження єдиного документу – виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що підтверджує взяття на облік новоствореного суб’єкта господарювання у відповідних органах.


Так, зокрема, при відкриті підприємцям рахунків у банку їм достатньо подати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: единое окно рада
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1595