Податківці таки змусили одного з підприємців сплатити до казни більш ніж півмільйона податків. Тяганина з горе-підприємцем тривала аж із серпня 2011 року. Але в цій довготривалій справі, нарешті, поставлено крапку, повідомили UBR.UA у прес-службі Державної податкової служби у м. Києві.

Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив правильність винесеного податківцями рішення та судових рішень попередніх інстанцій.

Отже, відповідно до ч. 2 ст. 14 Кодексу адміністративного судочинства України (постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України), підприємець вже перерахував до бюджету понад 0,5 мільйона гривень.

Податківці знищили 28 млн. марок акцизного податку

Нагадаємо, у серпні минулого року ДПС у м. Києві повідомляла про 38-річного підприємця, громадянина Таджикистану, який, уклавши договір оренди на користування 9,5 сотками комунальної земельної ділянки, жодного разу не сплатив до бюджету орендної плати за неї.

За результатами перевірки йому було донараховано понад пів мільйона гривень податків та штрафів, які він, в свою чергу, оскаржував в судах різних інстанцій.

Теги: бизнес налоги проверки налоговая
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1605