У проекті закону про спрощену систему оподаткування для малих підприємців річний оборот встановлять на рівні одного мільйона гривень. І відмовляться від його прив'язування до розміру мінімальної зарплати.

Остаточну версію документа внесуть до парламенту наступного пленарного тижня. Розповів голова профільного комітету Віталій Хомутиннік. За його словами, для юридичних осіб, що працюватимуть за спрощеною системою, максимальний річний оборот сягатиме 5 мільйонів гривень. А ось рівень процентів залишили незмінним – 3% для платників ПДВ, та 5% - для тих, хто його не відраховуватиме. У законі не буде передбаченої раніше 50% пільги для малого та середнього бізнесу, що виробляє і продає власні товари. А також можливості до 2016-го сплачувати за половиною ставки збору на доходи фізосіб, якщо підприємці перейшли на загальну систему оподаткування.

"Якщо ти маєш бажання працювати з юрособою, юрособа буде відносити на валові витрати, ти маєш вести облік доходів. Якщо ти не маєш бажання, чи не маєш потреби працювати з юридичною особою, ти працюєш так, як працював раніше. Тобто ця позиція на сьогоднішній день не змінена", - пояснив телеканалу UBR голова Комітету з питань фінансів Віталій Хомутиннік.

Теги: юрлица ubr оборот спрощенцы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1313