Закон про спрощену систему оподаткування може набути чинності з 1 січня 2012-го. Якщо депутати не встигнуть його розглянути цього пленарного тижня. Заявив голова профільного парламентського комітету Віталій Хомутиннік. Поки що запланована дата - 1 жовтня.

За словами чиновника, документ готовий і погоджений з усіма міністерствами та відомствами. Раніше спікер Верховної ради Володимир Литвин заявляв, що внесення поправок до Фіскальної конституції щодо "спрощенців" штучно стримують. Змінами передбачено поділити фізосіб-підприємців на три категорії. Залежно від кількості найманих працівників та обсягу річного доходу. Також планують прив'язати ставку єдиного податку до мінімального розміру заробітків. Зі спрощенців, які надають послуги платникам ПДВ, теж мають намір стягувати податок на додану вартість.

"Порадившись, ми все ж таки прийняли рішення почекати ще тиждень. Можливо, він, буде воля фракції, і буде проголосований у другому читанні цього тижня. І в принципі, швидко підписаний президентом", - повідомив телеканалу UBR голова комітету ВР з питань фінансів Віталій Хомутиннік.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: закон ubr спрощенцы хомутинник
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2386