13 лютого 2013 року Уряд України прийняв розпорядження "Про затвердження плану заходів з виконання у 2013 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", проект якого було внесено Головою Держпідприємництва Михайлом Бродським.

Азаров инициировал освобождение ИТ-индустрии от НДС

Документ був розроблений на виконання пункту 3 Закону України "Про національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", згідно якого Кабінетом Міністрів України щорічно затверджуються заходи з виконання цієї програми.

Реалізація розпорядження дозволить:

- спростити започаткування підприємницької діяльності;

- зменшити втручання органів державного нагляду (контролю) у діяльність суб’єктів малого підприємництва, що сприятиме покращенню умов провадження підприємницької діяльності;

- розширити доступ суб’єктів малого підприємництва до фінансово-кредитних ресурсів;

- залучити широкі верстви населення до здобуття знань, необхідних для започаткування та ведення власної справи, підвищити ефективність діяльності суб’єктів малого підприємництва в регіонах;

- покращити інфраструктури підтримки малого підприємництва.

В Лондоне оценят перспективы малого и среднего бизнеса Украины

Законом України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" на фінансування заходів з розвитку малого бізнесу передбачено 2672,8 тис. грн.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина экономика малый бизнес
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3647
Загрузка...
Загрузка...