Склопакети від незаконних МАФів віддадуть для утепленням столичним школам. А із заліза зроблять лавочки для парків. До цього додумалися підприємливі столичні чиновники. У мерії обіцяють із 15 тисяч київських кіосків лишити половину.

ВІДЕО Велике прибирання у Києві: Перед ЄВРО-2012 масово демонтують МАФи

Ось тут завершують своє комерційне життя магазинчики та кіоски, які прибрали з київських вулиць. Все, що від них залишиться після демонтажу - віддадуть на потреби столиці.

У Києві нарахували всього 365 незаконних МАФів

Один такий кіоск коштує 10 тисяч доларів. Тепер від нього залишились лише дрова та купа металу. Бо власники не писали заяв на повернення свого майна, запевняють в управлінні благоустрою.

МАФам разрешат торговать только газетами, батарейками и цветами

Підприємці поплатилися за те, що торгували біля шкіл сигаретами та алкоголем, кажуть у мерії. Мовляв, їх неодноразово просили перенести кіоски, або не продавати заборонений крам. Із початку року у стоиці знесли понад сотню таких Яток.

Анатолій, робітник: "Не шкода розбирати - Воно ж таке дороге. - Ну дороге, а шо, по-інакшому не може бути".

До июля все незаконные МАФы уберут

Аби забрати свій кіоск зі штраф-майданчика, потрібно написати заяву до головного управління з благоутсрою. Власники двох десятків цих МАФів до КМДА не пішли. Чи то стягнень побоялися, чи бюрократичної тяганини.

Легализация МАФов – новая коррупционная лазейка

Сергій Садовий, начальник управління контролю за благоустроєм: "Вони прекрасно розуміли, що документи, які повинні бути в них, вони відсутні. Склопакети ми передаєм в школи, а доски, метал виявив бажання Зеленбуд прийняти, бо ,правда, непогана продукція, можна скамєєчки десь в парках зробити".

Власники МАФів сплачуватимуть за відходи

На місці демонтованих МАФів невдовзі виростуть нові, не виключають в управлінні благоустрою. Надто вже не хочуть підприємці втрачати прибуток. Один кіоск приносить близько тисячі доларів за місяць. У Києві працює майже 15 тисяч Малих архітектурних форм і лише половина серед них - законно. Тому столична влада обіцяє залишити у місті не більше ніж 7 тисяч Яток.

Как правильно установить МАФ

Теги: бизнес закон мафи
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1257