У період між Новим роком та Різдвом торговці рахують збитки. Вони кажуть - українці наповнили свої продуктові кошики перед святами, і вже з 2-го січня на базарах жодного покупця. Аби привабити клієнтів - знижують ціни на овочі та фрукти. Хоча скаржаться - далі нікуди. Все через цьогорічне перевиробництво.

Продавець бідкається – віддає картоплю по одній гривні тридцять копійок, а якщо є попит на гурт, ще й робить знижку. Тому повернеться додому з мізерним заробітком, ледве вистачить заплатити за оренду торговельної площі та бензин. Більшість фермерів зауважують - навіть напередодні свят українці купували наполовину менше - порівняно з 2010 роком.

В адміністрації столичного ринку кажуть, ажіотаж був помітний лише з 28 по 31 грудня. Також додають, що торговці відчувають ринок, тому були змушені знижувати ціни навіть на передодні свят. Щодо попиту – хоч як це дивно, найкомфортніше почуваються продавці яблук. Деякі встигли за два дні до свят розпродати по три тонни. А от цитрусові вже не в моді – навіть із мінімальною націнкою виторг мізерний.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: торговля предприниматели убытки базар
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1953