Київрада заборонила встановлювати кіоски за 20 метрів від станцій метрополітену. Та в зоні у півтора кілометра навколо стадіону "Олімпійський". Усі ларьки, які звели раніше, демонтують. Рішення ухвалили на нинішній сесії. Зараз у Києві встановлено майже 15 тисяч так званих, малих архітектурних форм. Якщо всіх їх легалізують, міський бюджет за рік отримає 135 мільйонів гривень, порахували у КМДА.

Галина Герега, секретар Київради: "Ми спрощуємо процедуру отримання дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд у місті Києві. Це стосується лише тих споруд, які не підлягають під встановленні проектом рішення заборони".

Читайте також: Київським МАФам готують "геноцид"

Зранку під Київрадою пікетували власники та працівники кіосків. Щоправда, не було ні гучних гасел, ні палких протестів. Прийшли, швидше, аби упевнитися, що депутати збережуть їхній бізнес. Погоджуються навіть на те, що міні-магазинчики приберуть із найбільш вигідних для торгівлі місць - поблизу станцій метро.

Андрій Єрмак, Голова Асоціації власників малого бізнесу: "Это решение должно помочь и легализировать предпринимателей, работающих в МАФах и та програма, которая предложенна, должна до конца года решить больную проблему МАФов".

Підприємці, які укладуть договір оренди, до першого березня отримають 25% знижку.

Тим, хто зробить це з березня по квітень, доведеться заплатити на чверть більше. Рішення діятиме до кінця року. За цей час КМДА має розробити комплексну схему розміщення тимчасових споруд у столиці.

Теги: бизнес протест маф
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1833