В Україні прагнуть посилити боротьбу з перевізниками, які не сплачують податків. Найбільше рейсів вони здійснюють із Києва до регіонів. Щороку держава недоотримує до восьми мільярдів гривень.

Володимир Вакуленко, віце-президент асоціації автомобільних перевізників: "Из-за нелегалов получается, что и законопослушные перевозчики должны тоже часть своих перевозок делать в тени. В каком плане? Вся Украина работает на минимальной заработной плате. Они тоже оставляют эти деньги на зарплаты, потому что водители не будут работать."

У Міністерстві інфраструктури планують зробити покарання за порушення жорсткішим. Якщо його буде скоєно вдруге - наполовину підвищити штраф. Коли і це не допоможе - конфісковувати автомобіль. ТАкож мають намір запровадити єдину систему оподаткування для всіх учасників ринку.

Андрій Спаський, заступник голови КОДА: " Якщо буде покарання фінансово збільшено, то в нас буде більше шансів це питання врегулювати. Тому що, по-перше, дуже складна фіксація цих перевезень. І по-друге, дуже малий штраф."

Олег Мандзюк, заступник начальника ГУ податкової міліції ДПС України: "Задача у всіх одна - дати можливість як підприємцям, так і фізичним особам працювати. Лозунг: хочете працювати - працюйте. Але при цьому сплачуйте податки."

Та посилення вимог може призвести до зменшення кількості перевізників. І виникнення проблем у пасажирів. Адже їм буде складніше дістатися до необхідного місця. Та доведеться штовхатися у переповнених маршрутках.

Теги: бизнес перевозчики штраф налог
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2435