В КМДА вирішили навести лад із тимчасовими торговими точками і заодно наповнити казну. Київрада зобов`язала власників МАФів перереєструватися і сплатити збір в бюджет міста. Організованим підприємцям обіцяють знижку у 25%. Тим же, хто не подасть документи вчасно, доведеться платити по повній.

Київська влада сподівається поповнити міський бюджет на 150 мільйонів гривень, за рахунок легалізації МАФів. Нині лише за офіційними даними столичного управління благоустрою їх налічується близько 15-ти тисяч. Нагадаємо, днями КМДА затвердила новий порядок здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах. Так їхні власники мають перереєструватись і укласти договори про пайову участь у міському бюджеті. Один такий внесок становитиме від двохсот до 1200-т гривень. Усе залежить від того, де розташована торгова точка і що в ній продають. Найбільше сплачуватимуть ті, хто продає підакцизний товар. У столичній адміністрації обіцяють, що процедура перереєстрації забиратиме не більше ніж 10-ть днів і буде максимально простою.

Людмила Денисюк, нач. Головного управління промислової політики КМДА: "Перелік документів, реєстрація, витяг з єдиного реєстру, ті дозвільні документи, які вони мають, тобто вони все приносять з собою. Ми перевіряємо всі ці документи фахівці, і укладаємо угоду про сплату пайової участі і даємо довідку про функціональне призначення цього кіоску".

У КМДА обіцяють перереєструвати МАФи, навіть із простроченими документами. Аби тільки їх розташування не суперечило встановленим нормам. А за новими правилами, тимчасові торгові точки, повинні стояти від виходів з метро та зупинок громадського транспорту не ближче, ніж за 20-ть метрів. А також їх не повинно бути у півтора-кілометровій зоні від НСК "Олімпійського" і біля торгових центрів. Такий порядок діятиме до 2013 року, поки столична влада не розробить комплексну схему розташування тимчасових споруд у Києві.

Теги: бизнес киев закон предприниматели киоск маф
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1969