Кав`ярня на колесах - бізнес, який можна розпочати за місяць. Один автомобіль для бізнесу коштує від 10 до 13 тисяч доларів. Найдешевші - українського виробництва. Якщо на машині можна зекономити, то на техніці для приготування кави - не варто.

Олександр Шостак, власник мережі автокав'ярень: "Если вы хотите предоставить качественный продукт, и поставить это на линию производства как бизнеса. То тогда нужно иметь качественное оборудование, которое изготавливается ... электрическое изготавливается в Англии, то, что касается кофейного оборудования, оно изготавливается в Италии".

Легко увійти в бізнес можна, приєднавшись до вже відомого бренду. За додаткові 40 тисяч гривень досвідчена компанія забезпечить вас усією сировиною, навчить персонал і дозволить працювати під своєю маркою. Далі слід отримати свідоцтво про підприємницьку діяльність. Якщо найманих співробітників менше ніж 20, то можна працювати на єдиному податку, який становитиме близько 3% від доходів. Після цього слід подбати про дозвільні документи.

Оксана Продан, всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу: "Обов`язково санітарна книжка, тому, що це громадське харчування, документи на Автомобіль. Якщо автомобіль переобладнаний, тоді відповідні відмітки мають бути в техталоні про те, що він переобладнаний".

Якщо справи підуть добре, перший прибуток отримаєте вже за півроку.

Теги: стартап автокофейня идея бизнеса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4664