Українці переходять на онлайн-торгівлю. Минулого року громадяни купили товарів через Інтернет аж на півмільярда доларів.

Загалом за приблизними підрахунками, у нашій державі працює від 7 до 10 тисяч віртуальних крамниць. Половина із них займається реалізацією побутової електроніки. Цей бізнес приваблює підприємців мінімальними витратами. Скажімо, розробка сайту обійдеться у середньому у 1,5 тисячі доларів. Деяка продукція у онлайн-мережі коштує на 5-10% дешевше, ніж така ж у реальному магазині. Утім, при покупці через Інтернет необхідно вимагати сертифіката на товар. Бо він може виявитися нелегально завезеним.

Павло Сідельов, голова Асоціації учасників електронного бізнесу України:"При покупке в Интернет-магазинах, у которых не выдаются предположим, чеки, если техника, предположим, не имеет локализации, если на сайте магазина не указан адрес, или городские телефоны, а только мобильные, и то, на которые можно дозвониться не с первого раза, то такие магазины, скорее всего могут создать проблемы".

Теги: бизнес торговля интернет он-лайн
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1812