Квіткові жнива або як один день на рік мобілізує цілу галузь. До 8 березня попит квіти зростає втричі. В останні роки традиційні кольори у панянок не в пошані. Що полюбляють наші жінки і над чим ламають голову вітчизняні флористи.

8 березня чи не єдиний день на рік, коли чоловіків можна побачити з найбільшою кількістю квітів. Можна звичайно обійтися скромно. Втім жінки оцінять справжні квіткові композиції.

Березневі жнива у розпалі. Це не ажіотаж, а справжній квітковий психоз. За пару днів продають квітів більше ніж за рік.

Лариса Шен, власниця мережі квіткових магазинів:"Они увеличиваются в три раза где то. мы занимаемся флористикой премиум сегмента. увеличе6ние в три раза по сравнению с обычным днем".

Українки перебірливі. Традиційні квіти їм вже не до вподоби. Червоні троянди і гвоздики продаються найгірше.

Дизайнери намагаються задовольнити будь-які примхи. Останній тренд квіткової моди - жовті троянди. Утім флористи переконують чим різнобарвніше, то краще. А чим більше грошей, то ліпший букет.

Лариса Шен, власниця мережі квіткових магазинів: "Самый скромный букет он есть и за 50 гривен. Т о есть одна роза обыграна очень красиво и интересно. Рекорд. Не помню, все зависит от фантазии заказчика".

Немає жінок, які б у свята чи будні відмовилися від квітів. Є неуважні чоловіки. Тому Олеся вирішила поєднати своє життя з тим, що любить найбільше.

Олеся Романішина, флорист: "Наши мужья боятся дарить нам цветы. Говорят, что они нам надоедают на работе. А мы говорим, что если бы они дарили, то мы бы здесь не работали".

Протягом робочого дня лунає класична музика. Восьме березня для неї триває цілий рік. А квіти оточують її частіше, ніж будь-яку українку.

Олеся Романішина, флорист: "Просто они очень-очень красивые и очень хотелось. Это душа лежит к этому"

За статистикою 80 % чоловіків купуватимуть тюльпани. Другі за популярністю троянди. Утім у зрізаних букетів є конкуренти - живі квіти у горщиках.

Ірина Слободянюк, президент союзу квіткарів: "Нам хочется подарить что бы он был уже полностью раскрыт. Но жизнь цветка распустившегося всего два дня. Чем больше в колосе распустившихся цветков, тем меньше он простоит".

Приміром, ніжним нарцисам можна радіти кілька тижнів. А потім висадити їх у ґрунт. Так квіти у горщиках почали купувати ще за кілька тижнів. Коштують вони від 200 гривень. Загалом вартість букетів цьогоріч майже не змінилася, кажуть фахівці. Чоловіки раді.

Мирослав киянин: "Якщо це кохана дівчина то це буде шикарний великий букетик. Або можна ще букет з різних квітів. Щоб були не тільки троянди, а й всього і потрошку".

"Ну кошелек конечно от этого конечно пустеет".

Тюльпани у переходах нині коштують від 12 гривень. А ось найдорожчі букети - понад 10 тисяч. Їх купують політики та бізнесмени. Тим, хто не має часу їхати за букетом, допоможе інтернет-магазин із доставкою. Ціна тут вища на 20%.

Теги: цветы свой бизнес 8 марта
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3113