У Великій Британії до Різдва готуються ретельно та заздалегідь. Купують подарунки, надсилають листівки та шукають костюми Санта-Клаусів. А дехто, аби відчути справжній святковий настрій, ще й бере напрокат ... оленя.

Спеціально для тих, хто прагне відчути себе справжнім Санта-Клаусом хоча б на день, у Великій Британії існує цікава пропозиція. Подружжя Енджі та Мартіна радять усім охочим на період різдвяних свят взяти напрокат оленя. Родина розводить цих тварин вже шість років. За цей період на власній фермі серед своїх клієнтів чоловік та дружина бачили простих британців, солідних бізнесменів та навіть прем’єр-міністра Девіда Камерона.

Енджі Флінт, власниця ферми: "Зазвичай дітей просто водять до торгових центрів, посидіти у Санти на колінах. Але ви не уявляєте, як дітлахи реагують на появу цих чудових тварин із великими очима та м’якими носами. Вони - справжнє уособлення новорічних свят".

Взяти оленя на прокат – задоволення не з дешевих. За добу - доведеться викласти в середньому п’ятсот фунтів стерлінгів. Утім, коли йдеться про особливий різдвяний вечір – гроші не мають значення, кажуть клієнти.

Сем Хатчінз, клієнтка: "Олені – це чудовий символ Різдва. Особливо, коли ви прагнете організувати справжнє свято. Щось не таке традиційне, як просто прихід Санти або зустріч усієї родини за столом та пиття гарячого шоколаду".

Охочих взяти на прокат оленів більшає з кожним днем. Адже наближається католицьке Різдво. Утім, і в інші пори року, ці тварини користуються неабиякою популярністю. Їх залюбки орендують батьки, аби подарувати дітям незабутні дні народження.

Теги: новый год рождество услуги олени
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 942