Ляльки з пляшок - теж подарунок до 8 березня. Майстриня з Дніпропетровська одягає порожню тару. До Міжнародного дня жінок - серія костюмів - від смокінга та вечірньої сукні.

Українська майстриня одягає пляшки. Як за допомогою звичайних в'язальних ниток зробити подарунок, знає Тетяна. Своє хоббі вона знайшла в Інтернеті. Захоплення триває уже півроку. За цей час жінка встигла створила кілька десятків оригінальних костюмів. Працює з тарою з-під шампанського, вина та коньяку.

"Видите- это смокинг. Вот я смокинг снимаю. Вот у меня есть здесь два фрака. Вот так одеваю и пожалуйста. Все одежки съемные и легко стираются".

Свої шедеври майстриня творить в'язальним крючоком та спицями. Наряди для пляшок Тетяна робить із бавовняних ниток. У гардеробі вже є чорні фраки, ажурні сукні та різноманітні шляпки.

Тетяна Прокопець, майстриня: "Я хоть и рисую модель на бумаге, но потом вяжу без всяких схем, из головы. Т.е. я на ходу придумываю. Все зависит от того какие у меня нитки в наличии, я могу компоновать их, на ходу все переделывать, поэтому часов 5-6, ну день грубо говоря".

Олена Олександрова, керівник творчого клубу: " Ее изделия пользуются большой популярностью. Они очень оригинальны, самобытны и интересны. Ее стиль очень интересен и не обычен. Очень редко кто творит в ее стиле. Она называет его техникой ,,крейзи,,".

Своїх бутильменів та бутильледі жінка дарує родичам. На замовлення чудо-пляшку не зробить - творить лише тоді, коли приходить натхнення. Зараз працює над колекцією ,, Барбі,, для онуки. В основі - пластикова тара, щоб було безпечніше.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес одежда вязание ремесло
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2207