Реєстрацію приватних підприємців продовжать до кінця кварталу. Микола Азаров доручив Мінфіну не завершувати її 25 січня, а й надалі приймати заявки від платників єдиного податку. Повідомив голова Держслужби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайло Бродський. Згідно із нововведеннями Податкового кодексу, всім спрощенцям із цього року треба подати митарям спеціальні заяви та обрати для себе певну групу. Для кожної з них прописали окремі умови ведення бізнесу і сплати внесків до бюджету. Зараз під стінами інспекцій багато підприємців, які намагаються встигнути це зробити. Водночас, ані митарі, ані бізнесмени поки що не чули про відтермінування.

Віктор Левченко, начальник відділу ДПС міста Києва: "Кожен день робочий податкові органи працюють з 8 ранку до 8 вечора. Крім того в суботу ми працюємо з 9 до 16 години. Тобто на сьогоднішній день підприємець може спокійно завітати до інспекції, подати заяву у зручний для нього час. Ми закликаємо підприємців це робити до 25 числа, щоб 25 не було черг, і ми змогли спокійно надати всім консультацію. "

Загалом спрощенців у кодексі поділили на 4 групи. Зокрема, до першої належать ті, які мають оборот капіталу до 150 тисяч гривень. Вони сплачуватимуть найменший єдиний податок. Депутати радять підприємцям уважно читати закон, щоб не платити зайві гроші до бюджету.

Ксенія Ляпіна, народний депутат України : "Ніхто не може змусити перейти, якщо ти відповідаєш усім критеріям. Але треба уважно читати всі критерії. Критерій по обсягу реалізації - це лише 1 критерій. Там є ще 2 критерії - це якщо ти самозайнятий, бо якщо є найняті, то це вже 2 група. І де ти здійснюєш діяльність"

Між тим, за оперативними даними податкової служби, у столиці відповідні заяви уже подали понад третина бізнесменів.

Теги: упрощенка предприниматели налоговая
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2053