Хочете оформити бізнес через інтернет? Заповніть електронну картку на сайті Державної реєстраційної служби . У пригоді стануть підказки програми. Втім, не забудьте сплатити спеціальний збір. Для фізичних осіб - 34 гривні, юридичних - 170. А ще необхідно створити електронний підпис. Це від 70 до 500 гривень.

Надходження заявок Державна реєстраційна служба перевіряє двічі на день. Якщо виявить неточності чи взагалі відмовить у процедурі – обов’язково повідомить про це. Масового напливу охочих поки що немає. Система почала працювати зовсім нещодавно, і є деякі збої - зізнаються в організації.

"При використанні суб’єктом ключа , який не співпадає із програмним забезпеченням, це програмне забезпечення його не сприйме. Це одна з головних причин, чому поки що процедура державної реєстрації в електронному вигляді не працює. Тільки були спроби їх здійснити", - пояснює Олександр Барбелюк директор департаменту Державної реєстраційної служби.

Насправді для того, аби оформити свій бізнес через інтеренет, потрібно бути ІТ-спеціалістом. Це вже думка деяких експертів. Процедура надто складна. А саму програму не завжди вдається встановити на комп’ютері

"Наказ міністерства юстиції України про затвердження порядку подання та обліку електронних документів, пункт 1.3 електронні документи, заяви для проведення державної реєстрації юридичної або фізичної особи-підприємця подаються державному реєстратору заявником особисто або передаються нотаріусом", - зауважує експерт з питань бізнесу Дмитро Ляпін.

Втім і послуги нотаріуса не безкоштовні. Тож охочий оформити свій бізнес через всесвітню мережу буде змушений платити кілька разів. Натомість у державній реєстраційній службі впевнені: українці швидко відчують переваги новацій. І ставатимуть підприємцями всього за кілька днів. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr регистрация бизнеса через интернет
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2552