Українським програмістам не дає спокою успіх таких Інтернет-гігантів як Google та Facebook. Ці компанії починали свою діяльність з двох людей. І за короткий термін вийшли на мільярдні обороти.

На перший погляд, створити власний проект нескладно - вистачить цікавої ідеї та двох спеціалістів із веб-технологій. Їх робота коштуватиме кілька тисяч доларів. Якщо ж засновник сам програміст, то ще дешевше. Проте далі - складніше. Проект необхідно рекламувати, постійно розширювати його можливості. А тут вже зовсім інші цифри. Великих грошей, як правило, у розробників немає. Тому доводиться демонструвати власні стартапи інвесторам.

Читайте також: Заработок в Интернете. Удаленная журналистика – хобби, за которое платят

Тетяна Попова, співзасновник інтернет-стартапу: "Личными, скажем так, инвестициями за разработку 10 тысяч долларов пока что, продолжаем его развивать рекламировать. Сейчас мы хотели, чтоб в нас инвестировали 150 тысяч долларов. Проект окупается через 6 месяцев".

Антон Мельник, співзасновник інтернет-стартапу: "Большая часть этих денег идет на рекламу проекта, на продвижение его в интернете и в мире. меньшая часть идет на удержание команды и поддержание ее состояния на протяжении 1-2 лет".

Запрыгни в "уходящий поезд": На Евро-2012 еще можно заработать

Навіть, якщо коштів вистачає, експерти все ж таки радять взяти участь у демонстраціях стартапів і технологічних конференціях. Там точно зможуть допомогти, якщо не грошима, то гарною порадою.

Які данні мають реєструвати інтернет-магазини

Вікторія Тігіпко, управляючий директор венчурного фонду: "Компании поняли, что нужно идти показывать презентовать себя, делать питчинги, презентовать себя, собирать информацию о том, как воспринимается эта идея, как воспринимается команда, может быть менять фокус после презентации на разных конференциях и это происходит. Может быть, попытаться пройти курс в акселераторе или инкубатор".

Відкрити Інтернет-магазин можна всього за 500 гривень

Акселератори та інкубатори схожі на бізнес-школи. Там вказують на слабкі та сильні сторони проекту, допомагають розставити пріоритети розвитку та знайти інвесторів. В Україні таких мало. Тому головна мрія розробників - потрапити до Сполучених Штатів. Там і працювати легше й охочих придбати цікавий проект значно більше. За деякі готові вітчизняні стартапи там вже давали більше ніж 30 мільйонів доларів. Експерти кажуть: і ця цифра не максимальна. Буквально кілька тижнів тому, троє американців продали власну розробку за мільярд.

Денис Паладій, Алі Карімов, Телеканал UBR.

Теги: бизнес интернет it заработок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2215