Інтернет-магазин можна відкрити за 500 гривень. Стільки коштує створення найпростішого сайту. Ще мінімум 1000 гривень щомісяця треба віддавати за його розкрутку. Та привернути увагу клієнта такими капіталовкладеннями складно. За кілька десятків тисяч євро можна отримати портал із системою безпеки та можливістю онлайн-покупок. Утримання такого ресурсу також влетить в копієчку: доведеться платити та техпідтримку.

Дивіться також: У Києві чоловіка судили за китайські брелки

Дмитро Суслов, ІТ-експерт: "Самый крупный интернет-магазин Украины, они тратят примерно полмиллиона гривен на хостинг и на все серверное оборудование, но это не все затраты на магазин, плюс есть еще затраты на контент, контент это очень важный элемент в функционировании магазина".

Та інвестиції окупляться. Твердять гравці ринку. Головне - аби потенційний покупець не захотів шукати продукцію у конкурентів. Товар можна перепродавати з націнкою у 30-40 %.

Читайте: Повышаем КПД посетителей интернет-магазина

Дмитро Сєгалов, представник інтернет-магзину книжок: "Мелкие интернет-магазины как правило не привозят товар, они закупаются просто на оптовых складах внутри страны и как правило даже склада как такового не имеют, они принимают заказ, звонят поставщику, уточняют наличие книги и после этого только дают Вам какой-то точный ответ".

Дивіться сюжет: Які данні мають реєструвати інтернет-магазини

Онлайн-торгівля і далі розвиватиметься семимильними кроками. Бо покупці впевнені, що, купуючи в мережі, економлять гроші.

Теги: бизнес сайт торговля интернет-магазин
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4800