Декретні бонуси. Українські жінки не знають своїх прав. І не користуються пільгами, які гарантує їм держава.

Аби не проґавити державні гроші на своє маля, слід усе продумати ще до народження дитини. Батько двох дітей Богдан Мяновський пересвідчився у цьому на власному досвіді. Перед оформленням соцвиплат – не закрив СПД. І хоч власну справу вже не вів, на сина отримав менше коштів.

Зарплата украинцев выросла на 10% - Госкомстат

Богдан Мяновський, батько двох дітей: " Как получающий минимальную зарплату, плюс жена, которая не работает с двумя детьми я бы получил около 1147-ми гривен. Мы получили сумму значительно меньше, в 9-ть раз, - это 140-150-т гривен".

За законом, якщо жінка працює і офіційно оформлена, вже на тридцятому тижні вагітності  може оформити відпустку. Робоче місце за нею зберігатимуть ще три роки після появи дитини.

Ростислав Кравець, юрист : " При беременности и родах, предприятие будет обязано выплатить женщине, кот оформлена на этом предприятии среднемесячный 100% доход, если этот вопрос касается студентов, то здесь будет выплачена стипендия".

Повний щомісячний оклад, коли народиться дитина, - жінка може отримати, і якщо оформлена у  центрі зайнятості. Відмовити у виплаті не мають права і обов'язково повинні взяти на облік. Якщо відмовляються - вимагайте письмових пояснень. Після такої наполегливості на облік ставлять без проблем.

Выплата пенсий за февраль завершена во всех регионах Украины

Після пологів - можна йти за грошовою допомогою від держави. Сума залежатиме від того, перша, друга чи третя дитина у сім’ї, та від розміру прожиткового мінімуму на момент її народження. Перша виплата буде найбільшою.

Ростислав Кравець, юрист:  " В последствии, на протяжении трех лет, женщина имеет право получать от государства, ну. В среднем, это получается – минимально это 130-ть гривен, в среднем, это около 300-т, 400-т, 500-т гривен. Выходит компенсации социальной выплаты для ухода за ребенком ежемесячно".

Якщо мати заробляє більше, ніж тато, у декретну відпустку - може піти чоловік. А також бабуся чи дідусь. За останній час таких випадків побільшало.

Михайло Корюкалов, керівник проекту з повернення батьків на роботу : " Є такий факт, що деякі чоловіки беруть відпустку по догляду за дитиною для того, щоб уникнути звільнення, тому що роботодавець не має права їх звільнювати протягом цієї відпустки, особливо, це стосується державних службовців".

Азаров возмущен задержкой госпомощи для детей

За державний кошт вагітна має право і відпочити. У санаторії. Але доведеться пройти тривалу процедуру узгоджень. Окрім того, кількість місць обмежена - охочих багато.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд выплаты дети документ
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4196