У березні обсяги роздрібних продажів у США продовжували зростати, але не так швидко, як у лютому. Через підвищення цін на бензин. Американці стали більше витрачати на пальне, а на решту грошей залишається мало.

В Америці кількість товарів, реалізованих уроздріб у березні 2011-го, зросла всього на 0,4 % - це найнижчий показник з червня минулого року. Дані міністерства торгівлі вказують на сповільнення споживчих витрат. Наразі шестеро з десяти американців через високі ціни на пальне змушені скоротити свої видатки. Окрім того, дорожчає газ.

"У кожного водія, який заправляє своє авто бензином, залишається на власні потреби менше грошей. Адже ціни зросли, а отже, і поведінка споживачів змінилася. Вони стали рідше робити покупки, бо на пальне ідуть все більші суми", - запевнив Уорд Маккартні, головний фінансовий економіст JEFFRIES & CO.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша бензин пальне видатки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1119