Масовий психоз по-латвійськи продовжується. Люди забирають гроші зі Шведбанку. Через смс, які розсилали невідомі. В них йшлося про те, що банк за крок до банкротства.

Вчора увечері клієнти латвійського філіалу Шведбанк почали масово знімати гроші з рахунків. Лише за півдоби вкладники зняли сорок вісім мільйонів доларів. Це - майже два відсотки від усіх депозитів банку. Зерна паніки серед населення посіяли смс, які розсилали невідомі. У них повідомлялося про " серйозні проблеми", що начебто має фінансова структура.

Томас Бектеман, представник Swedbank: "Трьохсот банкоматів, що ми маємо у Латвії, майже половина з них - порожні. Люди збиралися у черги, аби забрати готівку. Сподіваємося, поліція знайде винних".

Поліція Латвії порушила карну справу за фактом розповсюдження неправдивої інформації про стан справ у банку.

Володимир Єлістратов, клієнт Swedbank: "Я не волнуюсь у меня в Шведбанке и пенсия начисляется и все. я на счет єтого дела не волнуюсь. мне позвонили, правда, ребята: вот, я полтора часа в очереди стоял. Глупо. Глупо стоять в воскресение в вечер. Какой банк может рухнуть вечером в воскресение?"

Черги біля ризьких відділень Шведбанку залишаються і сьогодні. Керівництво закладу запевняє, що слухи безпідставні. Та сподівається: латвійська поліція швидко знайде винних. За розповсюдження хибної інформації щодо фінансових структур зловмисникам світить до двох років позбавлення волі.

Теги: банк банкомат латвия банковкий сектор
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1943