Хоч яка буде вартість російського газу - населення значного подорожчання послуг ЖКГ не відчує. Принаймні, про це заявив профільний Міністр Анатолій Близнюк. Він нагадав: найбільш незахищені українці у будь-якому випадку матимуть суттєві знижки. І допоможуть у цьому субсидії. Непрацездатні й надалі оплачуватимуть лише комунальні послуги – 10% від середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Ті, хто працює – 15%. У проекті нового бюджету уряд заклав ціну на імпортоване блакитне паливо на рівні 414 - 416 доларів за кубометр.

"Це проблема держави. За рахунок субсидій вона буде покривати ці збитки. А "словоблудіє" вокруг того, что вот что сейчас цены поднимутся и всё там... Держава за це взяла відповідальність , вона і буде відповідати, і буде приймати рішення", - запевнив телеканал UBR міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr услуги жкх близнюк подорожание газа
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 914