Чи потрібно подавати декларацію про майновий стан та доходи у разі отримання спадщини, консультує ДПІ у Солом’янському районі м. Києва ДПС.

Читайте також: Хто може не подавати декларацію про доходи та кому треба це робити

Декларувати треба навіть гроші за здані пляшки >>> відео

Так, відповідно до п.174.3 ст.174 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями, внесеними Законом України від 7 липня 2011 року № 3609-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України" дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, включається спадкоємцями до складу загального річного доходу платника податку і зазначається в річній податковій декларації, крім спадкоємців-нерезидентів, які зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини та спадкоємців, які отримали у спадщину об'єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

Читайте також: Що буде за неподання декларації про доходи

Заробляєте більше 10 тис. на місяць? Змусять декларувати доходи >>> відео

Враховуючи норми підпункту 174.3 статті 174 Податкового кодексу України спадкоємці, які отримали спадщину від членів сім’ї першого ступеня споріднення (батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені), що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, не зазначають суму такого доходу в річній податковій декларації. Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації в даному випадку вважається виконаним. Тобто якщо в минулому 2011 році платник податків отримав додаткові доходи лише у вигляді спадщини від членів сім’ї, які відносяться до першого ступеня споріднення, декларація про майновий стан та доходи, отримані у минулому році, не подається.

Читайте також: Щодо декларації про доходи

Декларація про доходи. Додаткові документи

Теги: налоги доходы наследство декларации налоговая гнс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 4622