Вже за кілька років перед Україною постане нова екологічна дилема - як утилізовувати пластикові вікна. Перші почали встановлювати всередині 90-х. Якраз виходить їх термін експлуатації.

Пластикові вікна не дорожчатимуть. Принаймі до осені. Усе через високу конкуренцію. В Україні понад 2 тисячі виробників. Щомісяця виготовляють майже 600 тисяч штук. Тож, хто підніме вартість, товар не продасть. Та - через здорожчення сировини.

Дивіться також: Українців спонукатимуть встановлювати пластикові вікна й утеплювати будинки

Олександр Степаненко, виконавчий директор компанії з виробництва вікон: "В середине каждого года ПВХ-сырье начинает дорожать, это естественно отражается на цене ПВХ-профиля, но рост стоимости ПВХ-профиля не существенно отражается в стоимости готового окна. Для конечного потребителя стоимость окна может вырасти на 1-2% не более".

З широкого асортименту треба ще вміти вибрати. Неякісної продукції вистачає. Спочатку слід роздивитись профіль вікна. Він повинен бути трикамерний і завтовшки понад 6 сантиметрів. Склопакети мають закріплюваити фурнітурою по всьому периметру вікна, аби не було протягів. Та найголовніше - самі склопакети. Однокамерні брати не варто.

Євген Фаренюк, експерт з питань будівельних матеріалів:"Это должен быть либо двухкамерный стеклопакет с энергосберегающим стеклом, еще лучше - заполненный газом например аргоном, если это однокамерный стеклопакет, то это обязательно с энергосберегающим стеклом и обязательно с наполнением газа".

А ще в угоді з компанією, яка встановлює вікна, треба прописати гарантію не менше ніж на 5 років. Та якісний виріб взагалі має прослужити від 25-ти до 30-ти. А ще в договорі варто чітко зазначити можливі наслідки монтажу. Адже в 30-ти відсотках випадків причиною поганого функціонування вікон є саме неякісний монтаж.

Теги: ремонт стоимость пластиковые окна персональные финансы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1705