Зараз сприятливі держави для інвестування - Німеччина та США. Бажаєте екзотики - спробуйте Туніс. В Україні експерти радять вкладати гроші в житло середнього класу. Серед комерційної нерухомості вигідніше купувати готові об'єкти. Є цікавість до бізнес-центрів, особливо вузького спрямування, наприклад - фармацевтичних офісів. Складськими приміщеннями ринок перенасичений. Бракує торговельних площ. Прибуток із комерційної нерухомості в Україні буде значно більший, ніж за кордоном.

"Для порівняння ставки прибутковості в Європі в розвинених країнах зараз знаходиться на рівні 4 - 5 % річних. Зростання орендних ставок практично немає ніякого, тому що ставки вже себе відіграли після кризи. У той час як в Україні можна придбати готові об'єкти нерухомості зі ставками прибутковості від 13 % річних і вище. І всі розуміють, що є потенціал зростання орендних ставок", - коментує Наталія Стельмах, експерт міжнародної консалтингової компанії з нерухомості.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость инвестиции жилье нерухомість житло інвестиції
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2238