Газ для населення – не подорожчає. Попри вимоги МВФ, підвищувати тарифи на половину не будуть. Сьогодні запевнив Віктор Янукович.

Дивіться також: МВФ предлагает поднять тарифы на газ на 30%

А ось експерти кажуть: Україна не матиме іншого виходу. Населення заборгувало комунальникам понад 12 мільярдів гривень. А розцінкиГаз не подорожча, за якими люди сплачують за тепло, воду, газ та електроенергію, компенсують лише 60 % витрат. Решту - покриває бюджет. Щоправда, до осені, коли відбудуться парламентські вибори, тарифи не чіпатимуть.

Дивіться також: Газ для населення подорожчає після виборів

Віктор Янукович, Президент України: "Навантажувати теплокомуненерго чи споживачів приватних – великих підстав немає. Тому що нам треба з початку треба підняти доходи нашого населення, а потім підняти ціну".

Костянтин Матвієнко, політолог: "В української влади немає іншого виходу. тому що якщо не підвищити тарифи, то наступний опалювальний сезон може просто не розпочатись. З іншого боку – в населення немає грошей, щоб це сплачувати. А у влади в жовтні ще можуть бути парламентські вибори. Хоча з того, як відбувається економічна ситуація в Україні - то може ще й не буде цих парламентських виборів. Отже, ситуація тут безвихідна. І для населення і для влади".

Теги: цена стоимость гаp
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1229