Дорогоцінні метали - це хороше капіталовкладення, якщо ви оперуєте великими сумами грошей і готові чекати тривалий час. Утім найперше, ви маєте визначитися, де будете їх зберігати. Оскільки золото – це захист ваших грошей і лише потім заробіток. Найрозповсюдженіший варіант - відкриття золотого депозиту в банку. І тут є кілька особливостей, які вкладник зобов’язаний знати. Найперше....

"Вклади в золоті, не страхуються фондом гарантування. Тому, якщо Ви бажаєте здійснити серйозні інвестиції, то більш вигідним буде купити злиток та зберігати його дома в сейфі, або у банківській комірці", - каже фінансовий директор консалтингової компанії Олександр Сєдих.

По-друге, краще купувати зливки завважки по 50 та 100 грамів. Тоді ви менше переплатите за матеріал. До того ж, така вага особливо затребувана на ринку. По-третє, варто поцікавитися у фінустанові про тип зливка. Оскільки від цього залежить його ціна. Найдорожчий – штампований, найдешевший – порошковий. Крім того, валютний та золотий депозити це зовсім різні речі.

"Якщо на вкладі в гривні, в валюті, ви заробляєте на відсотках. То при інвестуванні в золото, ви виграєте на зростанні його ціни. Тому, що дохідність золота у відсотках є невеликою. Вона складає 3-5% річних всього на всього", - попереджає фінансовий директор консалтингової компанії Олександр Сєдих.

По-четверте, вкладати у золото варто не менше ніж на 3 роки. Це дозволить покрити всі витрати, яких ви зазнаєте, відкриваючи золотий депозит. А у перспективі - отримаєте дивіденди.

"Покупая золото, первое, вы сразу переплачиваете. Почему? Потому что вы покупаете его налично. Вы заплатили за все издержки, связанные с его доставкой к вам лично в руки. И второе со сроком. То есть, вам необходимо будет, чтобы хотя бы отработать, отыграть ту переплату, маржу - 20-25%. Вам необходимо будет ждать, пока цена на золото вырастет. Соответственно, подтянется цена покупки", - пояснює генеральний директор компанії з управління активами Вадим Мосійчук.

Якщо ж плануєте вкладати гроші не більше ніж на рік, оберіть валюту. Найкраще гривні. Це найоптимальніший варіант для короткострокових вкладів. А ваш депозит буде застрахований. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: золото депозиты ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2545